EKO Kasko

Aracınızı kaskolatmak istiyor fakat bütçenizi zorlamayacak çok daha ekonomik bir kasko seçeneği arıyorsanız, Eko Kasko tam da sizin aradığınız ürün!

 

 

Günlük araç kullanımına nazaran daha az olan kullanıcılar için oldukça iyi bir seçenek olan eko kasko sayesinde, aracınızla güven içinde yol almanın en ekonomik ve avantajlı halini yaşayabilirsiniz.

 

Eko Kasko Nedir?

Eko kasko ürünü Gri Sigorta tarafından sunulan kasko ürünlerinden biridir.

Otomobil ve hususi kullanımlı kamyonetleri kapsayan ürün, araç kullanımları diğer araba sahiplerine oranla daha az olan emekliler için oldukça ideal bir kasko seçeneğidir.

Eko Kasko Teminatları Neleri Kapsar?
Eko kasko ürünün sunduğu teminatlar arasında şu başlıklar bulunmaktadır:
Çarpma-Devrilme Çarpışma Yanma Hırsızlık Deprem-Fırtına-Dolu-Yıldırım Glkhhknh Sel -Seylap Terör Kişisel Eşya Teminatı Ses Ve Görüntü Cihazları Taşınan Yük Aksesuarlar Kasa/Tank Anahtar Kaybı - Olay Başı / Yıllık Azami Yanlış Akaryakıt Dolumu-Olay Başı/Yıllık Azami Lpg Yurt Dışı Teminatı Alevsiz Yanma Yetkisiz Çekilme Kemirgen Ve Diğer Hayvan Anahtar İle Aracın Çalınması Şahıs Başına Bedeni Kaza Başına Bedeni Maddi Hasarlar Imm Kombine Ferdi Kaza Vefat Ferdi Kaza Sürekli Sakatlık Ferdi Kaza Tedavi Giderleri Hasarsızlık Koruma Hayvanları Koruma Özel Şartı Anahtar Teslim Değeri Cam Hasarları (Muafiyetsiz) Engelli Aparat Teminatı